Geoblog.pl    Wjkrzy    Podróże    Do Sajgonu na sajgonki    W głębokiej dupie

W głębokiej dupie

Ukraina
Ukraina, Kiev

Siedzimy w glebokiej dupie lotniska Boryspil. Mamy 6 godzin do lotu.Jestem sam przy gate 11 i nie ma co robic dobranoc.

ps. nie kupujcie tabletow Larka, nie korzystajcie z Androida, nie uzywajcie Firefoxa i "aplikacji" Internet Googla, nie podlaczajcie sie do darmowego wifi na lotnisku Boryspil w Kijowie. I najwazniejsze, nie probujcie pisac w takich warunkach na geoblog bo ten wpis zajal mi ... dwie godziny i 75% baterii, niech zyje nowoczesna technika, wiwat IT. Teraz wstyd przyznac sie, nze czlowiek jest informatykiem, takie czasy. lepiej bylo zostac maklerem. Sprobuje to zapisac, mam jeszcze 4 godziny i wtyczke w scianie z pradem.

Wypowiedzialem w zla godzine, juz sie zapisywalo a tu ... reklama i wylaczylo mi geoblog. Ale za kolejnym i kolejnym razem wreszcie cos z mojego pisania zostalo. Mimo wszystko jest tez swiatelko w tunelu, mam prad wiec moge probowac az do wsiadanego. 6 godzin w ten sposob minie jak z bicza strzelil. Oczywiscie wszystko juz pisze "na boku" a potem tylko "wklej", klepsydra i znowu nic.

A jednak, wpis jest a ja mam jeszcze 3 godziny. To sie nazywa sukces. Ale zeby juz losu nie kusic lepiej sobie poczytam, oczywiscie jak moj tablet sie zgodzi. Chyba go poglaszcze, na kota dziala wiec na Larka moze tez.

dziobak
dziobak - 2014-07-02 16:38
Dobre połączenie, jakbyście mieli tam nockę spędzić to rozumiem, a że nic nie ma.. jest najważniejsze - urlop :) He he, ja z tego powodu też wszystkie wpisy smarowałem w notatniku, a później tylko CRTL-V :)

neronek
neronek - 2014-07-02 21:09
szerokości życzę i smacznych sajgonek :)

Wjkrzy
Włodzimierz Krzysztofik